Kaarsen versieren met kaarsvet
Vaak hou je na het branden van een kaars nog een klein stukje over. Weggooien hoeft niet: met het kaarsvet van deze restjes kun je andere kaarsen juist mooi versieren!
Dubbelkoolzure soda ontvet, geeft extra poetskracht aan een sopje, frist je vaatwasser en wasmachine op, ontstopt (met azijn) je afvoer… En maakt witte sneakers weer schoon en fris!
Zo maak je je witte sneakers schoon en fris
Tip: Heb je sneakers van leer? Test dan altijd eerst op een onopvallend plekje en ga niet te hard met het borsteltje over het leer. Er zit namelijk een laagje witte verf op dat kan beschadigen. Laat leer na het schoonmaken altijd heel goed drogen.
Let op: Suède sneakers maak je liever niet nat. Vlekken uit dit materiaal kan je bijvoorbeeld verwijderen met een suède borsteltje.